Mapkit (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: From
cy: Gan

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Order
cy: Trefn

en: Postal code
cy: Cod Post

en: miles
cy: milltir

en: Location field
cy: Maes lleoliad

en: Street address
cy: Cyfeiriad

en: between
cy: rhwng
