Mapkit (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: From
dz: ལས་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
