Mapkit (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: None
el: Κανένα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: From
el: Από

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: kilometers
el: χιλιόμετρα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Order
el: Σειρά

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Street address
el: Διεύθυνση

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Input type
el: Τύπος εισόδου

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Context assignments
el: Αναθέσεις πλαίσιου
