Mapkit (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: From
eo: De

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Provider
eo: Provizanto

en: Order
eo: Ordo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Context assignments
eo: Atribuoj de kunteksto
