Mapkit (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Bottom
et: Alumine

en: From
et: Kellelt

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Order
et: Järjestus

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Street address
et: Tänav

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Bottom right
et: All paremal

en: Any
et: Ükskõik milline

en: between
et: vahel

en: Latitude/Longitude
et: Laiuskraad/pikkuskraad

en: Address field
et: Aadressi väli

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud
