Mapkit (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Actions
gl: Accións

en: None
gl: Ningún

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Bottom
gl: Botón

en: From
gl: De

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Provider
gl: Proveedor

en: Order
gl: Orde

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Location field
gl: Campo localización

en: Location settings
gl: Configuración da localización

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Street address
gl: Enderezo

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Any
gl: Calquera

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: between
gl: entre
