Mapkit (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Bottom
gu: નીચે

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Any
gu: કોઈપણ
