Mapkit (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: None
he: ללא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Bottom
he: למטה

en: From
he: מאת

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Provider
he: ספק

en: Order
he: סידור

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Location field
he: שדה מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Street address
he: כתובת

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Radius
he: רדיוס

en: Any
he: הכל

en: between
he: בין

en: Context assignments
he: הקצאות של קונטקסט
