Mapkit (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Bottom
hr: Dno

en: From
hr: Od

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Text color
hr: Boja teksta

en: kilometers
hr: kilometara

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Order
hr: Redoslijed

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Street address
hr: Adresa

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Any
hr: Bilo koji

en: - none -
hr: - ništa -

en: Input type
hr: Tip unosa
