Mapkit (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: From
hy: Ում կողմից

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Left
hy: Ձախ
