Mapkit (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: User
id: Pengguna

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Bottom
id: Dasar

en: From
id: Dari

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Text color
id: Warna teks

en: Provider
id: Penyedia

en: Order
id: Urutan

en: Postal code
id: Kode pos

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Street address
id: Alamat jalan

en: Top left
id: Kiri atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Any
id: Setiap

en: between
id: antara

en: Plugin ID
id: ID Plugin

en: Context assignments
id: Pembagian konteks
