Mapkit (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: From
is: Frá

en: Sort order
is: Röðun

en: Text color
is: Litur á texta

en: Order
is: Pöntun

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Street address
is: Heimilisfang

en: between
is: milli
