Mapkit (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: None
jv: Nihil

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Order
jv: Urutan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Any
jv: Sembarang
