Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: From
ka: ვისგან

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
