Mapkit (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: From
kk: Кімнен

en: Text color
kk: Мәтін түсі
