Mapkit (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: None
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Bottom
km: បាត

en: From
km: ពី

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Order
km: លំដាប់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Any
km: ណា​មួយ
