Mapkit (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: miles
kn: ಮೈಲ್‍ಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Maps
kn: ನಕ್ಷೆಗಳು

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು
