Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: None
ku: هیچ

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: From
ku: له‌لایەن

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Order
ku: ڕیز

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Any
ku: هەر کام
