Mapkit (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: None
lt: Joks

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Bottom
lt: Apačia

en: From
lt: Nuo

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Order
lt: Tvarka

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Street address
lt: Adresas

en: Radius
lt: Spindulys

en: Any
lt: Bet kuris

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
