Mapkit (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: None
lv: Nav

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Bottom
lv: Apakša

en: From
lv: No

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: kilometers
lv: kilometri

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Order
lv: Secība

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Street address
lv: Adrese

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Any
lv: Jebkurš

en: between
lv: intervālā starp

en: Maps
lv: Kartes

en: Bias
lv: Nosliece
