Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: None
ml: ഇല്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Provider
ml: ദാതാവ്
