Mapkit (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Bottom
mn: Доод

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Order
mn: Дараалал

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
