Mapkit (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: From
my: မှ

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
