Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
