Mapkit (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: From
nn: Frå

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Order
nn: Sorteringsval
