Mapkit (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ
