Mapkit (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Bottom
pl: Dół strony

en: From
pl: Od

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: kilometers
pl: kilometry

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Order
pl: Kolejność

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: miles
pl: mile

en: less than
pl: mniejszy niż

en: Location field
pl: Pole lokalizacji

en: Location settings
pl: Ustawienia lokalizacji

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Street address
pl: Ulica

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Radius
pl: Promień

en: Any
pl: Dowolny

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: - none -
pl: - brak -

en: Map configurations
pl: Ustawienia mapy

en: Input type
pl: Sposób wprowadzania

en: Letters
pl: Litery

en: between
pl: z przedziału

en: Maps
pl: Mapy

en: Numbers
pl: Numery

en: Latitude/Longitude
pl: Szerokość/Długość geograficzna

en: Map Type
pl: Typ mapy

en: Map Settings
pl: Ustawienia mapy

en: Geocoder settings
pl: Ustawienia geokodowania

en: Distance units
pl: Jednostka odległości

en: Address field
pl: Pole adresu

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki

en: Context assignments
pl: Przypisanie kontekstu
