Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: Configure
ps: سازول

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Order
ps: اوډون

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Any
ps: هر

en: between
ps: ترمنځ
