Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: From
ro: De la

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Text color
ro: Culoare text

en: kilometers
ro: km

en: Provider
ro: Furnizor

en: Order
ro: Comandă

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Location field
ro: Câmp locaţie

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Street address
ro: Adresă

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Label style
ro: Stil etichetă

en: Any
ro: Orice

en: between
ro: între

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului

en: Context assignments
ro: Misiuni context
