Mapkit (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Bottom
sk: Naspodok

en: From
sk: Od

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Text color
sk: Farba textu

en: kilometers
sk: km

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Order
sk: Poradie

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: miles
sk: míle

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Street address
sk: Ulica

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Label style
sk: Štýl popisu

en: Radius
sk: Polomer

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Map configurations
sk: Nastavenia mapy

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: No location
sk: Nezadaná poloha

en: between
sk: medzi

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
