Mapkit (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Bottom
sl: Spodaj

en: From
sl: Od

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Order
sl: Vrstni red

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Any
sl: Katerokoli
