Mapkit (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: From
sq: Nga

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit
