Mapkit (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Bottom
sv: Längst ned

en: From
sv: Från

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Textfield
sv: Textfält

en: Text color
sv: Textfärg

en: kilometers
sv: kilometer

en: Provider
sv: Leverantör

en: Order
sv: Ordning

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: less than
sv: mindre än

en: Location field
sv: Platsfält

en: Location settings
sv: Platsinställningar

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Street address
sv: Gatuadress

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Radius
sv: Radie

en: Any
sv: Alla

en: Input type
sv: Inmatningstyp

en: Letters
sv: Bokstäver

en: between
sv: mellan

en: Numbers
sv: Nummer

en: Map Settings
sv: Kartinställningar

en: Address field
sv: Adressfält

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin

en: Context assignments
sv: Tilldelning av sammanhang
