Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: User
ta: பயனர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Bottom
ta: கீழ்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Order
ta: வரிசை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Any
ta: ஏதும்
