Mapkit (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: User
te: వాడుకరి

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: From
te: నుండి

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Order
te: క్రమం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
