Mapkit (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: From
th: จาก

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Radius
th: รัศมี

en: between
th: ระหว่าง
