Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى
