Mapkit (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: None
vi: Không có

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: User
vi: Người dùng

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Bottom
vi: Cuối

en: From
vi: Từ

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Order
vi: Thứ tự

en: Postal code
vi: Mã bưu điện

en: less than
vi: nhỏ hơn

en: Location field
vi: Trường vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Street address
vi: Địa chỉ đường phố

en: Top left
vi: Trên trái

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Any
vi: Bất kỳ

en: between
vi: nằm ngoài

en: Maps
vi: Bố trí
