Mappy (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
