Maps Block (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: City
sk: Mesto

en: Others
sk: Iné

en: About
sk: Informácie o
