Maps Block (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Country
nl: Land

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Others
nl: Anderen

en: About
nl: Over

en: Zipcode
nl: Postcode
