Maps Block (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Country
uk: Країна

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Стан

en: City
uk: Місто

en: Others
uk: Інші

en: About
uk: Про модуль

en: Zipcode
uk: Індекс
