Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
