Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Store
ca: Botiga

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
