Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Author
de: Autor

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Created
de: Erstellt

en: Store
de: Shop

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: The configuration has been updated.
de: Die Einstellung wurde aktualisiert.

en: Stores
de: Shops

en: Administer stores
de: Stores verwalten
