Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Store
el: Κατάστημα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
