Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Store
gl: Tenda

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
