Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Author
hu: Szerző

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Store
hu: Bolt

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Stores
hu: Boltok
