Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang
