Mapsemble Store Locator (1.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
